Зоне

 

 

ЦЕНЕ ТЕЛЕФОНСКОГ САОБРАЋАЈА ПО ЗОНАМA

Зона 1 Фиксне мреже:
Аљаска, Андора, Аргентина, Аустралија, Бразил, Чешка, Чиле, Данска, Доминиканска Република, Естонија, Финска, Француска, Гибралтар, Грчка, Гуам, Гвадалупе, Хаваји, Холандија, Хонг Конг, Индија, Ирска, Исланд, Италија, Израел, Јапан, Јужна Кореја, Јужноафричка Република, Кина, Кипар (Турски део), Колумбија, Костарика, Луксембург, Мађарска, Мелезија, Малта, Мартиник, Монголија, Немачка, Норвешка, Нови Зеланд, Панама, Перу, Пољска, Порторико, Португалија, Румунија, Русија, САД, Сан Марино, Сингапур, Словачка, Шпанија, Швајцарска, Шведска, Тајланд, Тајван, Турска, Уругвај, Уједињено Краљевство, Венецуела.
Мобилне мреже:
Аљаска, Гуам, Хаваји, Хонг Конг, Индија, Јужна Кореја, Кина, Малезија, Порторико, САД, Северна Маријанска Острва, Сингапур, Тајланд.
6,00 дин
Зона 2 Фиксне мреже:
Алжир, Америчка Самоа, Ангола, Аустрија, Бахами, Бахреин, Бангладеш, Белгија, Бермуди, Брунеј, Бугарска, Бутан, Црна Гора, Девичанска Острва (САД), Египат, Фарска Острва, Филипини, Француска Гвајана, Грузија, Индонезија, Иран, Јемен, Камбоџа, Канада, Казахстан, Кипар, Киргистан, Кувајт, Лаос, Летонија, Либан, Лихтенштајн, Литванија, Мајот, Макао, Мароко, Мексико, Монако, Мозамбик, Намибија, Непал, Нигерија, Пакистан, Парагвај, Реунион, Саудијска Арабија, Северна Маријанска Острва, Сирија, Свазиленд, Таџикистан, Тринидад и Тобаго, Туркменистан, Украјина, Узбекистан, Вијетнам.
Мобилне мреже:
Америчка Самоа, Ангола, Аустралија , Бахреин, Бангладеш, Белгија, Бермуди, Брунеј, Бутан, Чешка, Данска, Девичанска острва (САД), Доминиканска Република, Египат, Филипини, Финска, Француска, Грчка, Холандија, Холандски Антили, Индонезија, Иран, Ирска, Исланд, Италија, Израел, Јапан, Јужноафричка Република, Камбоџа, Канада, Кипар, Кипар (Турски део), Колумбија, Костарика, Кувајт, Лаос, Луксембург, Мађарска, Макао, Малта, Мартиник, Мексико, Монголија, Намибија, Немачка, Непал, Нигерија, Норвешка, Нови Зеланд, Пакистан, Панама, Парагвај, Перу, Пољска, Португалија, Румунија, Русија, Словачка, Шпанија, Шведска, Таџикистан, Тајван, Туркменистан, Турска, Узбекистан, Венецуела, Вијетнам.
16,50 дин
Зона 3 Фиксне мреже:
Албанија, Ангвила, Антигва и Барбуда Аруба, Азербејџан, Барбадос, Боцвана, Боливија, Босна и Херцеговина, Британска Девичанска Острва, Холандски Антили, Хондурас, Хрватска, Ирак, Јамајка, Јерменија, Јордан, Кајманска Острва, Катар, Кенија, Македонија, Маурицијус, Оман, Словенија, Шри Ланка, Судан, Уједињени Арапски Емирати.
Мобилне мреже:
Аргентина, Бахами, Бразил, Британска Девичанска Острва, Француска Гвајана, Грузија, Гвадалупе, Казахстан, Либан, Маурицијус, Саудијска Арабија, Сирија, Уједињени Арапски Емирати, Уједињено Краљевство, Уругвај.
25,50 дин
Зона 4 Фиксне мреже:
Абхазија, Авганистан, Белиз, Белорусија, Бенин, Буркина Фасо, Доминика, Еквадор, Ел Салвадор, Еритреја, Етиопија, Фиџи, Француска Полинезија, Гана, Гренада, Гвајана, Гватемала, Хаити, Израел (Палестина), Јужни Судан, Камерун, Либија, Мали, Маршалска Острва, Мјанмар, Микронезија, Молдавија, Монтсерат, Никарагва, Нова Каледонија, Обала Слоноваче, Суринам, Света Луција, Свети Китс и Невис, Свети Винсент и Гренадини, Танзанија, Того, Туркс и Кајкос, Уганда, Зеленортска Острва, Зимбабве.
Мобилне мреже:
Абхазија, Андора, Ангвила, Антигва и Барбуда, Аруба, Аустрија, Авганистан, Азербејџан, Барбадос, Белиз, Белорусија, Боцвана, Боливија, Бугарска, Чиле, Доминика, Еквадор, Ел Салвадор, Еритреја, Етиопија, Фарска Острва, Фиџи, Француска Полинезија, Гана, Гибралтар, Гренада, Гвајана, Гватемала, Хаити, Хондурас, Ирак, Израел (Палестина), Јамајка, Јемен, Јерменија, Јордан, Јужни Судан, Кајманска Острва, Катар, Кенија, Киргистан, Лихтенштајн, Мајот, Мјанмар, Микронезија, Молдавија, Монако, Монтсерат, Мозамбик, Никарагва, Обала Слоноваче, Оман, Реунион, Руанда, Сан Марино, Шри Ланка, Судан, Суринам, Швајцарска, Свазиленд, Света Луција, Свети Китс и Невис, Свети Винсент и Гренадини, Танзанија, Тринидад и Тобаго, Туркс и Кајкос, Уганда, Украјина, Зеленортска Острва.
36,00 дин
Зона 5 Фиксне мреже:
Џибути, Габон, Гренланд, Гвинеја, Комори, Лесото, Либерија, Малави, Нигер, Палау, Руанда, Сенегал, Замбија.
Мобилне мреже:
Албанија, Бенин, Босна и Херцеговина, Буркина Фасо, Црна Гора, Џибути, Естонија, Гренланд, Хрватска, Камерун, Комори, Лесото, Летонија, Либерија, Либија, Литванија, Македонија, Малави, Мали, Мароко, Нигер, Палау, Сенегал, Словенија, Србија (Косово-мобилни), Того, Зимбабве.
56,00 дин
Зона 6 Фиксне мреже:
Антарктик, Асенсион, Бурунди, Чад, Централноафричка република, Дијего Гарсија, Екваторијална Гвинеја, Фолкландска Острва, Гамбија, Гвинеја Бисао, Источни Тимор, Кирибати, Конго, Куба, Кукова Острва, Мадагаскар, Малдиви, Мауританија, Науру, Нијуе, Норфолкшка Острва, Папуа Нова Гвинеја, Сао Томе и Принципе, Сејшели, Северна Кореја, Сијера Леоне, Соломонска Острва, Сомалија, Света Хелена, Свети Пјер и Микелон, Токелау, Тонга, Тунис, Тувалу, Валис и Футуна, Вануату, Западна Самоа.
Мобилне мреже:
Алжир, Асенсион, Бурунди, Чад, Централноафричка република, Дијего Гарсија, Екваторијална Гвинеја, Габон, Гамбија, Гвинеја Бисао, Гвинеја, Источни Тимор, Кирибати, Конго, Куба, Мадагаскар, Малдиви, Мауританија, Науру, Нијуе, Папуа Нова Гвинеја, Сао Томе и Принципе, Сејшели, Северна Кореја, Сијера Леоне, Сомалија, Свети Пјер и Микелон, Тонга, Тунис, Тувалу, Валис и Футуна, Вануату, Замбија, Западна Самоа.
99,50 дин

Цене су дате по минуту разговора са обрачунатим ПДВ-ом.

Овај ценовник важи од 01.11.2016.

 

Back To Top
КТВИнтернетТелефонHBO ПАКЕТ